LITERACKO I MUZYCZNIE

W piątek 17 lipca Centrum Sztuki Współczesnej zaprasza na literacko-muzyczny wieczór na Bulwarze Sztuki CSW. O książce "Dlaczego muzycy..." rozmowa z jej autorką, Gabrielą Ułanowską, a po spotkaniu CSW zaprasza na recital Bogdana Hołowni, pianisty jazzowego. Wstęp wolny!

/ Promocja książki "Dlaczego muzycy..." i minikoncert Bogdana Hołowni - 17.07.2020 (piątek), godz. 18.00. - CSW zaprasza na wieczór pełen muzyki na Bulwarze Sztuki CSW Toruń.

Sprawczynią całego zamieszania jest autorka książki "Dlaczego muzycy...", Gabriela Ułanowska, która przeprowadziła serię wywiadów z wieloma muzykami, mistrzami instrumentów, dyrygentami i wokalistami. W książce znajdują się rozmowy m.in. z wirtuozami fortepianu – Rafałem Blechaczem, Bogdanem Hołownią, Leszkiem Możdżerem, Pawłem Wakarecym; kompozytorami – Krzesimirem Dębskim, Bogusławem Schaefferem; wokalistkami – Urszulą Dudziak, Gabą Kulką, Aleksandrą Kurzak i wieloma innymi artystami.

Podczas spotkania z autorką i promocji jej książki będziemy mogli posłuchać recitalu Bogdana Hołowni – pianisty jazzowego.

Miejsce: Bulwar Sztuki CSW

(ograniczona liczba miejsc siedzących i nieograniczone miejsca stojące)

Wstęp wolny!

38032991
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2020 TV Toruń