Informacje: *** W czwartek 22 marca o godz. 19.00 Telewizja Toruń przeprowadzi bezpośrednią relację z meczu Energa Basket Ligi: Polski Cukier Toruń – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski ***

TERAZ W ARTUSIE

Centrum Kultury Dwór Artusa zaprasza - Grupa Teraz - Wiosna ach to Ty… - spektakl improwizowany. 22 marca 2018 r. / czwartek / godz. 19:00 / Dwór Artusa / Sala Mała. Bilety: 10/15 zł.

W marcu wiosna zawita nie tylko do kalendarza, ale także do spektaklu Grupy Teraz. Członkowie grupy opowiedzą o traumie pierwszego dnia wiosny. Jak to jest źle, gdy wszystko kwitnie i brak tej uroczej szaroburości, gdy w końcu słońce świeci, gdy jest ciepło, a rano nie ma tego cudownego skrobania szyby samochodu. I o tym jak jest świetnie, gdy wszyscy uciekną na dzień wagorowicza, a ty zatrzaśniesz się sam w klasie matematyczno-fizycznej. Bez komórki i bez kontaktu ze światem zewnętrznym.  A z pomocy są tylko… pomoce naukowe (tablice algebraiczne i symbole układu SI).

Toruńska Grupa Improwizacyjna Teraz powstała w grudniu 2012 roku. Pewnego wieczora marznący w pubie jegomoście spontanicznie wskoczyli na scenę i tak trwa to do dziś. Przez paręnaście miesięcy działalności zdążyli poznać się na wskroś, płakać po rozstaniach i cieszyć się z nowych nabytków. W pocie czoła szlifowali warsztat improwizatorski, ćwicząc się zarówno w krótkich, jak i w długich formach impro. Nauczyli się słuchać, patrzeć, mówić, chodzić, gestykulować i wyrażać emocje. Następnie nadludzkim wysiłkiem zdołali opanować sztukę wykonywania tych wszystkich czynności jednocześnie.

26390186
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2018 TV Toruń