Informacje: *** Telewizja Kablowa Toruń przypomina, że 3 czerwca nastąpi wyłączenie telewizji analogowej. To ostatnie chwile, by podpisać umowę na odbiór telewizji cyfrowej. Zapraszamy do Biura Obsługi Abonenta przy ul. B. Głowackiego 2 ***  

SPORTOWY TYDZIEŃ

Od 26 maja do 1 czerwca 2019 r. torunianie będą mogli skorzystać z bogatej oferty zajęć sportowo-rekreacyjnych, jakie zostaną przeprowadzone w ramach XI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

„Sport to zdrowie, niech się każdy o tym dowie!” to hasło przewodnie tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich – Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Naczelnym celem jest wzmożenie motywacji do wyjścia z domu i integracji wokół wydarzeń sportowo-rekreacyjnych całych rodzin.

Zajęcia będą odbywać się w wielu lokalizacjach, zarówno w salach gimnastycznych w szkołach, w hali Arena Toruń, na basenie przy ul. Hallera czy w siedzibie TKKF, jak również np. na orlikach. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

W ramach XI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich odbędzie się także jubileuszowy XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin 2019. Zapraszamy mieszkańców Torunia do wzięcia udziału w tej imprezie.

Organizatorem XI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich – XXV Sportowego Turnieju Miast i Gmin jest Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich przy finansowym wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Natomiast ze strony Miasta Toruń organizatorem koordynatorem Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich i Sportowego Turnieju Miast  Gmin w Toruniu jest Toruński Związek TKKF.

Więcej informacji na stronach internetowych: www.federacja.com.pl, www.maraton.pl

31522680
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2019 TV Toruń