UTRUDNIENIA NA STARÓWCE

W związku z organizacją kolarskich Mistrzostw Polski Kobiet w Kryterium Ulicznym na obszarze Zespołu Staromiejskiego Torunia w niedzielę 27 maja 2018 r. od godziny 15:30 do godziny 17:30 zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Nie będzie możliwy wjazd samochodami na teren Zespołu Staromiejskiego od strony:

•          Alei Jana Pawła II (zamknięty zjazd z mostu Józefa Piłsudskiego Ślimakiem Getyńskim na Bulwar Filadelfijski),

•          Bulwarem Filadelfijskim od wysokości ul. Wola Zamkowa,

•          Bulwarem Filadelfijskim od wysokości Alei 500-lecia,

•          południową częścią ul. Piekary (od ul. Kopernika).

W czasie rozgrywania wyścigu, tj. od 15:45 do ok. 17:30 w dniu 27 maja 2018 r., z uwagi na bezpieczeństwo kibiców i zawodniczek trasa wyścigu zostanie zamknięta, będzie też utrudniony wyjazd poza obszar objęty wyścigiem zaparkowanych pojazdów na ulicach: Bankowa, Ciasna, Kopernika, Łazienna, Mostowa, Św. Ducha, Św. Jana, Rabiańska, Żeglarska. Wyjazd będzie możliwy ul. Kopernika jedynie za zgodą służb porządkowych wyścigu. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze przeparkowanie pojazdów lub o wyjazd poza obręb trasy wyścigu przed lub po imprezie sportowej.

W czasie rozgrywania wyścigu przekraczanie przez pieszych wyznaczonej trasy wyścigu będzie mogło odbywać się jedynie za zgodą służb porządkowych wyścigu.

27569921
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2018 TV Toruń