KONCERT GALOWY

Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej - Koncert Galowy- 21.07.2018 (sobota), g. 20:00, CKK Jordanki

W sobotę, 21 lipca 2018 r. o godzinie 20.00 w CKK Jordanki odbędzie się Koncert Galowy, podczas którego usłyszymy piosenki filmowe i musicalowe w wykonaniu wyróżniających się talentem wokalnym aktorów polskiej sceny teatralnej i filmowej.

Na festiwalowej scenie w roli prowadzących Koncert zaprezentują się Kacper Kuszewski, znany aktor serialowy, były wokalista zespołu "Leszcze", a obecnie juror w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz Magdalena Grąziowska, aktorka Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach, wcześniej związana ze scenami krakowskimi: "Bagatelą", Narodowym Teatrem Starym im. H. Modrzejewskiej oraz Teatrem Nowym, odtwórczyni jednej z głównych ról w komedii Juliusza Machulskiego "Ambassada". Na koncercie usłyszymy również Agatę Bykowską, czołową aktorkę Teatru Wybrzeże w Gdańsku, aktualnie w obsadzie serialu "Korona Królów" (Litwinka Gabija), Karolinę Micor wyjątkowo utalentowaną laureatkę jednej ogólnopolskich poprzednich edycji Festiwalu, Emose Uhunmwangho, obdarzoną niezwykłym głosem aktorkę Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu oraz Michalinę Łabacz, jedną z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, która na ekranie debiutowała główną rolą w filmie Wojciecha Smarzowskiego "Wołyń".

Podczas Gali nie tylko zaśpiewa, ale i zatańczy popularna para aktorów warszawskich Emilia Komarnicka-Klynstra (aktorka Teatru Współczesnego w Warszawie, znana z "Na dobre i na złe") oraz Redbad Klynstra-Komarnicki (aktor pochodzenia holendersko-fryzyjskiego, związany z Nowym Teatrem w Warszawie, znany z roli w filmie "Smoleńsk"), oraz wystąpi Jakub Wocial ceniony aktor musicalowy, wybitny wokalista, skuteczny producent oraz obiecujący reżyser, na co dzień szef sceny muzycznej Teatru "Rampa". Nie zabraknie też laureatów tegorocznego Przeglądu Konkursowego.

Wykonawcom towarzyszyć będzie po raz pierwszy Łódzka Orkiestra Smyczkowa PRIMUZ, kierowana przez profesora Łukasza Błaszczyka, pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego oraz zespół instrumentalny Piotra Dąbrowskiego.

28711696
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2018 TV Toruń