SPEKTAKLE W MUZYCZNYM

Nadchodzące dni w Teatrze Muzycznym wypełniają przygotowania do najbliższych spektakli. Propozycją na niedzielny wieczór (27.05) będzie Musicodrama 3 – spektakl kieszonkowy, natomiast w poniedziałek i wtorek wyjątkowa gratka dla miłośników amatorskiego teatru! Na deskach Muzycznego wystąpią bowiem młodzi aktorzy, uczniowie I LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W Teatrze to 27 maja będzie prawdziwym Dniem Matki. A wszystko dlatego, że w Musicodramie główne role grają Bożena Zawiślak-Dolny oraz Katarzyna Zawiślak-Dolny – czyli w rzeczywistości matka i córka. Musicodrama natomiast również porusza problem odwiecznego konfliktu pokoleń, w którym uczestniczą… Matka i Córka. Obie biorą udział w teatralnym castingu, nieświadome faktu, że zarówno na scenie jak i poza nią, przyjdzie im zawalczyć o główną rolę.

Spektakl: 27 maja, godz. 19:00

Bilety: 35 zł normalny | 30 zł ulgowy

Czas trwania: 70 min.

Kopernik: Sięgając gwiazd - spektakl uczniów I LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Kopernik: Sięgając gwiazd to sztuka opowiadająca o życiu Mikołaja Kopernika, wykonana przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu. W sposób żartobliwy, czerpiąc z motywów i faktów historycznych, przedstawia historię jego przyjaźni, miłości oraz rywalizacji z życiowym wrogiem – Janem Dantyszkiem. Wszystko to w fantastycznej oprawie muzycznej, z muzyką na żywo.

Spektakle: 28 i 29 maja, godz. 19:00

Bilety: 10 zł

27569932
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2018 TV Toruń