Informacje: *** W niedzielę 23 września o godz. 17.00 Telewizja Toruń przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu Polskiej Hokej Ligi: KH Energa Toruń - Unia Oświęcim ***

CZAS DLA NAS

Po wakacyjnej przerwie Toruńska Orkiestra Symfoniczna powraca z cyklem Czas dla Nas ! Powstał on z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach. Zajęcia wprowadzają maluchy w świat instrumentów, oswajają z ich brzmieniem, aktywizują do udziału w zabawach, jednocześnie pozwalając opiekunom na chwilę wytchnienia. Wszystkie prowadzone są w sposób przystępny i swobodny, z udziałem profesjonalnych artystów.  Czas dla nas udowadnia, że w świecie muzyki nie brakuje miejsca dla nikogo. A dzieci są najbardziej wymagającą widownią! Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie gasić ich dziecięcego zapału, nie ograniczać ich swobody i rozwijać ich wrażliwość poprzez kontakt z żywą muzyką.

Pierwszy w koncertów w tym sezonie artystycznym już w niedzielę 23 września 2018.

23.09.2018 (niedziela) - godz. 16:00 i 17:15  - Sala Prób CKK Jordanki.

Krasnal Oktawiusz i ciocia Ada zapraszają maluchy, rodziców i dziadków do wspólnej zabawy przy muzyce. Na pierwszym koncercie z cyklu Czas dla nas poznamy rodziny instrumentów. Tak, właśnie tak! Instrumenty, podobnie jak ludzie, mają swoje rodziny, a wśród nich przodków i kuzynów.

Można śmiało powiedzieć, że babcią fletu poprzecznego jest fujarka, praprzodkiem waltorni jest zwierzęcy róg, a harfa wywodzi się od myśliwskiego łuku. Zapraszamy na podwójnie rodzinny koncert!

Bilety:

20 zł - dorosły

10 zł - dziecko

40 zł - rodzinny (1 dziecko + 2 dorosłych)

100 zł - karnet wrzesień 2018 - styczeń 2019 (1 dziecko + 1 dorosły)  

Bilety oraz karnety do nabycia w Kasie CKK Jordanki oraz na stronie www.tos.art.pl

29430021
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2018 TV Toruń