Informacje: *** W niedzielę 17 października o godzinie 16:55 Telewizja Toruń zaprasza na bezpośrednią relację z meczu Polskiej Hokej Ligi: KH Energa Toruń – Zagłębie Sosnowiec ***

FILMOWE PONIEDZIAŁKI

Centrum Kultury Dwór Artusa zaprasza - Filmowe poniedziałki na miejscu – Kiedy: 18.10.2021 poniedziałek | godz. 15:30 – Gdzie: Artus Cinema. Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona | Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem | Jednej osobie przysługuje 1 wejściówka. Brak możliwości rezerwacji wejściówek.

Filmowe poniedziałki to cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików, podczas których pojawiający się na ekranie film, pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w naszej kameralnej sali kinowej.

Młody amisz wraz z matką po raz pierwszy przyjeżdża do wielkiego miasta – Filadelfii. Na dworcu, w wyniku niefortunnego splotu wydarzeń, chłopiec staje się świadkiem morderstwa. Na swoje nieszczęście potrafi rozpoznać morderców – skorumpowanych policjantów. Oficer prowadzący dochodzenie, chcąc chronić świadka i jego matkę, postanawia wywieźć oboje do ich rodzinnej wsi. Na miejscu niepostrzeżenie wrasta w społeczność, odnajdując się w niespiesznym, bliskim naturze życiu.

Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.

71964946
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2021 TV Toruń