Informacje: *** W środę 21 października o godz. 18.25 Telewizja Toruń przeprowadzi bezpośrednią relację z meczu futsalu: FC Toruń – Contract Lubawa ***

LINIE 32 I 40

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami w dopuszczalnej liczbie pasażerów podróżujących środkami transportu publicznego do obsługi linii nr 32 skierowane zostaną autobusy „standardowe” o długości 12 metrów. Tym samym wprowadzone zostaną korekty w rozkładzie jazdy i zmieniona zostanie trasa przejazdu tej linii.

Na odcinku pomiędzy Szpitalem Bielany, a ul. Polną (w obu kierunkach) autobusy nadal kursować będą ul. Żwirki i Wigury oraz Szosą Chełmińską z pominięciem przystanków „Jesienna”.

Trasa zostanie wydłużona ul. Szosa Chełmińska do pętli „Wrzosy I” z pominięciem wjazdu w ul.: Lisią, Wrzosową i św. Antoniego.

Na trasie linii nr 40 zostanie wprowadzony kurs dublujący na najbardziej obciążonym odcinku, tj. od przystanku "Przybyłów" do przystanku "Szpital Bielany". Z przystanku "Przybyłów" autobus odjeżdżać będzie o godz. 6:19, a do przystanku "Szpital Bielany" przyjedzie o godz. 6:40.

42670267
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2020 TV Toruń