KONKURS Z PIZZĄ

Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka organizuje konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy!

Z okazji przypadającego wkrótce, bo już 9 lutego Międzynarodowego Dnia Pizzy Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w okolicznościowym konkursie plastycznym na projekt niezwykłej, oryginalnej, wyimaginowanej pizzy. Wykonane w dowolnej technice, przy użyciu jakichkolwiek narzędzi i materiałów koliste kompozycje mają być pretekstem do śmiałych rozwiązań plastycznych, zachętą do podzielenia się swoją pomysłowością i inwencją twórczą.

Niech nie ograniczają nas widziane ( i spożywane) wcześniej, serwowane w pizzeriach margherity, marinery czy fungi. Wasze pizze mogą składać się z dowolnych, niekoniecznie jadalnych elementów. Warto zaszaleć !

Ze względu na obowiązujące obostrzenia konkurs przeprowadzony zostanie w trybie online. Sfotografowane prace należy przesłać na adres mailowy Galerii: kontakt@galeriadziecka.com do dnia 7 lutego. Z przesłanego materiału stworzona zostanie wirtualna wystawa, która od 9 lutego prezentowana będzie na stronie internetowej Galerii. Ponadto autorzy trzech najciekawszych, najbardziej oryginalnych prac otrzymają nagrody w postaci pizzy ufundowanej przez Metropolis, Łazienna 26.

49207595
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2021 TV Toruń