Informacje: *** W niedzielę 17 października o godzinie 16:55 Telewizja Toruń zaprasza na bezpośrednią relację z meczu Polskiej Hokej Ligi: KH Energa Toruń – Zagłębie Sosnowiec ***

DZIEŃ OTWARTY ZUOK

W niedzielę 17 października, w godzinach 10.00-14.00, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania zaprasza całe rodziny na pełen atrakcji Dzień Otwarty na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Toruniu przy ul. Kociewskiej.

Wydarzenie  będzie podsumowaniem projektu: Dostawa wyposażenia technologicznego dla Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Toruniu, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, który rozpoczął się 1czerwca ubiegłego roku i potrwa do końca roku bieżącego.

Dzień Otwarty to mnóstwo dobrej zabawy dla milusińskich: konkursy, fotobudka, występy dziecięcej grupy artystycznej, warsztaty upcyklingowe, malowanie buziek, koło fortuny oraz wiele ciekawych kart pracy na stoisku edukacyjnym spółki. To także świetna okazja do obejrzenia sprzętu, zakupionego w ramach projektu: ładowarek kołowych, rozdrabniacza wolnoobrotowego, przesiewacza bębnowego oraz kompaktora, a także innego sprzętu, którym dysponuje spółka.

Zapraszamy całe rodziny – mówi Prezes MPO Sp. z o.o. Piotr Rozwadowski. Dorosłym uczestnikom naszego wydarzenia proponujemy możliwość zwiedzania zakładu i wizytę w EcoKid – centrum edukacji ekologicznej, prowadzonym od ponad 6 lat przez spółkę. Dla osób, które kochają pielęgnować rośliny przygotowaliśmy prezent – TORHUM, który poprawia jakość gleby. Worki o wadze 15 kg już czekają na chętnych.

 

71965345
Redakcja TV Toruń, ul. B. Głowackiego 2 redakcja@toruntv.pl, tel. 56 655 91 91
Niektóre materiały archiwalne są dostępne odpłatnie na stronie tvtorun.net
© 2021 TV Toruń